VOPka překonala 14 m a v jeskyni U Jedelské cesty se letos poprvé zabádalo
Sobota V sobotu se do Jedelské ventaroly vydala bádat skupinka poskládaná z těch, co se v krasu momentálně zjevili a byli ochotni kopat – Krteček (VOAK), Vojta, Jéňa, Golémek (všichni 3 Dagmaráci), Zuzu (Speleohistorička), Alda a David (oba Myotisáci). V tomto krásném počtu se máklo ve Číst více









