Meandrový dóm opět nedostupný, Dagmar bez vody
V sobotu jsme po delší době vyrazili trochu zabádat do Jedelského propadání. Zaprvé jsme si tím chtěli zpestřit poněkud monotónní program v Dagmaře při přípravě lanovky, zadruhé byl dnes s námi Béďa a chtěli jsme jej seznámit s jeskyní, kde ještě nebyl. Vyzbrojeni kopáčským náčiním Číst více









